تبلیغات
پونی فران - مجموعه – چرا مردم جمع آوری همه چیز

مجموعه – چرا مردم جمع آوری همه چیز

چهارشنبه 15 دی 1395 01:27 ب.ظ

 

چرا مردم جمع آوری همه چیز

 • چرا مردم جمع آوری همه چیز

  در همه جا بودند صدف وجود دارد. اتاق با نیمکتها و صندلی با یک الگوی صدف حلزونی یا خرچنگ در upholstery.There مبله بود لامپ فام پوشش داده شده با پوسته بود. مجسمه های ساخته شده از پوسته ها و کتاب در مورد صدف ها در جدول نشسته. عکس های خانوادگی در قاب روکش seashell- قفسه انتظارنشسته بودند. کابینه چیز غریب با پوسته های بیشتر پر شده بود. من در بازدید از خانه یک آشنایی جدید. او صدف جمع آوری. یک اتاق مخصوص در خانه خود به پوسته اختصاص داده شده بود. شد غرق از سراسر جهان در همه جا در آن اتاق وجود دارد. حتی کارت کسب و کار او به من داد با یک عکس از یک پوسته بزرگ تزیین شده بود.

  مردم یک تمایل طبیعی به جمع آوری همه چیز داشته باشد. صدف ممکن است علاقه خود را اما آیا آن سکه، تمبر، کارت پستال، قاشق، یا چیزهای عجیب و غریب بیشتر مانند کیسهای آن دم، لفافه شکلات و یا علائم راهنمایی و رانندگی ما انسان به نظر می رسد تمایل به جمع. دکتر استیو اندرسون، متخصص مغز و اعصاب در دانشگاه آیووا می گوید نیاز ما به جمع آوری ممکن است گوش کردن به نقطه اولیه تکامل ما، از بسیاری از حیوانات ذخیره کردن چیز، به خصوص مواد غذایی است.

  با توجه به سوزان پیرس، نویسنده کتاب تفسیر اشیاء و مجموعه یکی از هر سه آمریکایی شمالی چیزی را جمع آوری. انواع مختلفی از مجموعه ها و جمع وجود دارد.

  برخی از مجموعه های سوغاتی و یا یادگاری از یک محل است. من یک بار در خانه از یک زن و شوهر که به جمع آوری ماسک در هر زمان آنها سفر سفر کرده بود. یک دیوار از اتاق ناهار خوری خود را با ماسک نقاشی سنتی از آفریقای جنوبی، مصر، ویتنام، فیلیپین و ده ها تن از مکان های دیگر پوشیده شده است. هنگامی که آنها در یک سفر آنها هرگز به توقف و فکر می کنم در مورد آنچه به عنوان سوغات از خرید. آنها فقط برای یک ماسک نگاهی به اضافه کردن به مجموعه خود.

  هدیه

  برخی مجموعه هستند. من می دانم که یک مرد که مادر خود را در یک بشقاب چین روز هر مادر می دهد با یک پیام و یا گفت: در مورد مادران بر روی آن. او از طریق فروشگاه عتیقه ها و مغازه ها چیز غریب شکار، اغلب برای هفته ها، تا زمانی که یک صفحه و یک طراحی که او در حال حاضر خریداری نیست می یابد. مادر او بیش از بیست صفحات مانند در مجموعه او.

  برخی از مجموعه ای از استفاده عملی می باشد. من دوستان که مسافران جهان لیوان استارباکس قهوه از هر جایی که آنها مراجعه و جمع آوری کند. می فرانچایز استارباکس در بیش از چهل کشور وجود دارد. دوستان ما چهل لیوان مختلف اما مطمئنا برای یک گروه نسبتا زیادی از مهمانان نوشیدن قهوه به اندازه کافی ندارد.

  تمایل به یادگیری چیزهای جدید همچنین می توانید انگیزه مجموعه باشد. من کسی هستم که آثار نظامی از جنگ جهانی جمع آوری می دانم. او لباس، ماشین آلات، وسایل نقلیه، موسیقی ورق، نقشه ها، کتاب ها، پرچم ها و عکس. مجموعه خود کمک کرده است او اطلاعات زیادی در مورد تاریخ نظامی یاد بگیرند.

  بعضی از مردم جمع آوری همه چیز به دلیل ارزش پولی خود را. من استفاده می شود به کار با یک زن که جمع آوری عروسک باربی. او به من اطمینان روزی او را مجموعه خود را به فروش و نعناع از پول است.

  سوزان پیرس می گوید بعضی از مجموعه ها وجود دارد که “سحر و جادو” او نظر. هیچ قافیه یا دلیل برای جمع آوری آنها وجود دارد اما آنها دارند درخواست تجدید نظر خاص و یا جاذبه برای جمع آوری. من تصور این ممکن است به مجموعه ای از کره برف و یا یک مجموعه بزرگ از خاطرات سوپرمن اعمال می شود.

  مجموعه می توانید با ما از تجارب مثبت و افراد مهم در زندگی ما به یاد. آنها می توانند به ما کمک کند چیزهای جدید یاد بگیرند. می توان آنها را عملی یا جادویی. اگر شما یک کلکتور نمی شما ممکن است بخواهید در مورد تبدیل شدن به یکی فکر می کنم. مجموعه می تواند زندگی ما را غنی.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: ایران آچیلان

برچسب ها: مجموعه ، ، چرا ، مردم ، جمع ، آوری ، همه ،