تبلیغات
پونی فران - چه مدت طول می ایمیل ماندن در صندوق پستی خود؟

چه مدت طول می ایمیل ماندن در صندوق پستی خود؟

دوشنبه 27 دی 1395 01:55 ب.ظ

 

چه مدت طول می ایمیل ماندن در صندوق پستی خود؟

 • چه مدت طول می ایمیل ماندن در صندوق پستی خود؟

  معمولا زمانی که یک پیام را به حساب ایمیل خود را ارسال آن به صندوق پستی خود را می رود. اگر شما ایمیل خود را بررسی نمی اغلب شما ممکن است نگران که پیام شما را دریافت حذف خواهد شد قبل از اینکه شما یک فرصت برای مشاهده آنها دریافت کنید. با این حال، این چیزی است که شما نیاز به نگرانی در مورد، چرا که اگر شما به عنوان خوانده شده شرایط استفاده و یا سیاست ارائه دهنده ایمیل استفاده می کنید، چه شما به احتمال زیاد متوجه خواهد شد این است که پیام خود را در جعبه تا باقی بماند نمی شما آنها را حذف کنید.

  که می شود گفت، چند چیز است که شما باید به خاطر داشته باشید که آن را به ایمیل می آید در صندوق خود را، مانند وجود دارد:

  – حساب کاربری شما تنها فضای ذخیره سازی بسیار است. آدرس ایمیل شما برای پرداخت تمایل به با فضاهای ذخیره سازی بزرگ است که شما را قادر به حفظ هزاران پیام فراهم می کند. حتی برخی از ارائه دهندگان رایگان ایمیل محبوب شما یک مقدار عظیم از اتاق را. با این وجود، شما نیاز به نگه داشتن چشم در چه مقدار فضای شما را در جعبه خود را از چپ به مطمئن شوید که شما در حال اجرا کم نیست. دلیل آن این است که اگر شما آن را حداکثر شما نمی خواهد قادر به دریافت هر ایمیل جدیدی به عنوان آن را نمی خواهد قادر به دانلود خواهد شد و به فرستنده بازگردانده.

  – یک حساب کاربری تنها فعال برای مدت طولانی باقی می ماند. اگر شما به یک سرویس رایگان مشترک شما معمولا به سیستم وارد شوید حداقل یک بار در هر چند ماه و یا ایمیل خود را می توانید به پایان برسد و غیر فعال می شود. اگر این اتفاق می افتد شما تمام پیام های خود را از دست بدهند.

  سعی کنید برای حفظ جعبه پیام های دریافتی خود را سازمان یافته است. به عنوان مثال، حذف ایمیل شما نمی خواهید برای حفظ و یا قرار دادن آن شما می خواهید برای نگهداری به در یک پوشه دیگر. به عنوان مثال اگر شما در حفظ و صرفه جویی در تطابق با یک فرستنده خاص، آنها را پوشه پیام خود را است.

  – اگر شما به طور تصادفی چیزی است که شما می خواهید برای ذخیره حذف شما می توانید آن را از کادر زباله بازیابی به عنوان زمانی که شما نه به طور دائم موارد موجود در این فولدر را حذف کنید. که گفت، چیزی که شما می خواهید برای نگهداری به در سطل زباله می تواند باقی بماند چرا که آن را به طور خودکار توسط ارائه دهنده پس از چندین روز خالی اجازه نمی دهد.

  – مطمئن شوید که به شما در چک کردن ایمیل های ناخواسته به مناسبت در ایمیل مورد شما می خواهید به جای جعبه ایمیل های دریافتی ارسال وجود دارد. شما می خواهید به علامت این پیام ها به عنوان آشغال و حرکت آن را به در پوشه پس از آن حذف نشده است، چرا که بسیاری از ارائه دهندگان ایمیل حذف جعبه های ناخواسته پس از تعداد معینی از روز فقط سطل زباله خود را.

  در نهایت، نگه دارید که توسط ذهن در اگر شما باید تا کنون می آیند در سراسر پیامها در صندوق ورودی و شما را نمی شناسیم که تکمیل هستند آنها دوباره از شما می توانید یک
  ایمیل رایگان Suche اجرا به پیدا کردن که کامل آنها دوباره متعلق به و / یا بیشتر در مورد فردی که تکمیل آنها ارسال می شود.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: چه ، مدت ، طول ، می ، ایمیل ، ماندن ، در ،