تبلیغات
پونی فران - پیشرفت ۵۰ درصدی نصب سازه‌های موقت نمایشگاه کتاب

پیشرفت ۵۰ درصدی نصب سازه‌های موقت نمایشگاه کتاب

جمعه 11 فروردین 1396 07:57 ب.ظ

 

پیشرفت 50 درصدی نصب سازه‌های موقت نمایشگاه کتاب • میله تلاش

 • پیشرفت 50 درصدی نصب سازه‌های موقت نمایشگاه کتاب • میله تلاش

   به گزارش میله تلاش، بر اساس اعلام ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حسین صفری؛ مدیر کمیته اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به اقدامات اجرایی انجام شده در ایام نوروز گفت: کار نصب سازه‌های موقت شهر آفتاب در اوایل فروردین ماه آغاز شد و تا به امروز پیشرفت ۵۰ درصدی داشته است. امیدواریم که با سعی و تلاش همکاران در شهرداری تهران تا ۲۰ فروردین ماه کار نصب سازه‌های موقت تکمیل شود.

   صفری همچنین از برگزاری جلسه با جانشین پلیس راهور تهران خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد تا تدابیر لازم برای جلوگیری از ترافیک در آزاد راه خلیج فارس در نظر گرفته شود تا از ترافیک این آزاد راه در ایام نمایشگاه کاسته شود.

   وی افزود: با توجه به اینکه تردد وسایل نقلیه سنگین در آزاد راه خلیج فارس ممنوع است، مقرر شد هر چه سریع‌تر اقدامات لازم برای تردد وسایل نقلیه سنگینی که تجهیزات و کتاب‌های ناشران را به شهر آفتاب حمل می‌کنند، انجام شود.

   مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به انجام امور زیرساختی در شهر آفتاب عنوان کرد: اقدامات لازم برای امور زیرساختی اعم از برق، آب، مخابرات، دیتا و… در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود در تاریخ در نظر گرفته شده این اقدامات آماده بهره‌برداری باشند.

   سیاُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

  منبع

  تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۱

  نویسنده: Danuta


برچسب ها: پیشرفت ، ۵۰ ، درصدی ، نصب ، سازه‌های ، موقت ، نمایشگاه ،